Назад к списку

Онлайн реєстрація на рейсах Azur Air Ukraine

 Онлайн реєстрація починається за 20 годин до вильоту і закінчується за 4 години до вильоту рейсу (перейти за посиланням) 

 Правила 

  1.  оформлення веб-реєстрації:переходьте до реєстрації натиснувши "Перейти до веб-реєстрації"; 
  2. введіть прізвище пасажира заголовними латинськими літерами;введіть номер квитка (13 цифр, без пробілів, починається з 761); 
  3. роздрукуйте свій посадковий талон (після прибуття в аеропорт Вам не доведеться звертатися на стійку реєстрації, якщо Ви летите без багажу)

  • Умови веб-реєстраціїВи можете зареєструватися на рейс, якщо: 
  •   Ви вилітаєте з аеропорту Бориспіль, Львів, Запоріжжя; 
  •   Вам не потрібна послуга супроводу (для людей з обмеженими можливостями та дітей без супроводу); 
  •   Ви не перевозите тварин, в тому числі собаку-поводиря, службову собаку.

ВАЖЛИВО!Зверніть увагу на перелік речовин та предметів, заборонених до перевезення на борту повітряного судна пасажирами в зареєстрованому багажі та ручній поклажі. 

    Якщо Ви маєте багаж, Вам необхідно звернутися на стійку реєстрації в аеропорту вильоту для його оформлення до перевезення.У випадку, якщо Ваш багаж за вагою або розміром перевищує норму безкоштовного перевезення багажу, Вам необхідно буде заплатити за понаднормовий багаж.

   Зверніть увагу на час початку та закінчення реєстрації в аеропорту. Розраховуйте час свого прибуття в аеропорт враховуючи необхідність проходження контролю на авіаційну безпеку, паспортний та митний контролі. Реєстрація в аеропорту безкоштовна. Переваги онлайн реєстрації – це в першу чергу, безпека пасажирів в умовах пандемії, тобто ми зменшуємо кількість пасажирів в черзі на реєстрацію. Кожен пасажир може обрати довільне місце, яке відкрите для реєстрації, безкоштовно.


Чи потрібно обов`язково роздруковувати посадковий талон або можна зберегти його в електронному вигляді на мобільний пристрій?
           - по правила треба роздруковувати. Коли пасажир на сайті натискає кнопку «онлайн - реєстрація» йому виходить повідомлення з короткими правилами, там написано «Роздрук свій Посадковий талон (після Прибуття в аеропорт Вам не потрібно буде звертатися на стійку реєстрації, якщо Ви летите без багажу)».Але якщо посадковий квиток збережений на телефоні, то з мобільного телефону він зчитується 
 При виникненні затримки рейсу буде продовжений чи час онлайн-реєстрації?
            - Ні.